Transport w Gdańsku? Zaufaj firmie Transpol

Transport w Gdańsku? Zaufaj firmie Transpol

Szukasz szybkiego i pewnego transportu swoich towarów, niezależnie od długości trasy, pory roku, czy warunków pogodowych? W takim razie nasza oferta jest w sam raz dla Ciebie.

Dlaczego my?

Pozwól, że przedstawimy Ci naszą ofertę.

Firma Transpol z powodzeniem i od wielu lat skutecznie obsługuje szereg przedsiębiorstw na terenie miasta Gdańska, jego okolic i nie tylko. Oferujemy transport drobnicowy towarów bardzo różnego typu – jedną z naszych usług jest transport HDR. Odbiór towaru odbywa się na warunkach ustalonych przez klienta, zaś dostawa jest szybka i bezpieczna. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami, jak i osobami prywatnymi, potrzebującymi pomocy przy np. transporcie materiałów budowlanych.

Nasze usługi transportowe są kompleksowe i zróżnicowane. Każdorazowo indywidualnie podchodzimy do kwestii wyceny danego zlecenia; oferujemy również specjalne promocje dla naszych stałych klientów. Transport to nie tylko nasza praca, ale i hobby, dlatego klienci tak chętnie do nas wracają.

Co oferujemy

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem podstawowych informacji dotyczących naszych najważniejszych usług. Pragniemy przypomnieć, że poniżej prezentowane usługi transportowe to tylko skromna część naszej oferty – zapraszamy do kontaktu bezpośredniego po więcej szczegółów.

Usługi HDS

Jedną z naszych podstawowych usług jest transport HDS. Zlecenia, które wykonujemy, dotyczą głównie terenów Trójmiasta, jesteśmy jednak gotowi na ich realizację na terenie całego kraju.

Oferujemy szeroki wybór pojazdów wyposażonych w hydrauliczne dźwigi samochodowe. W skład naszej floty wchodzą zarówno pojazdy ciężarowe, jak i żurawie, dostosowane do transportu towarów o zróżnicowanych wymaganiach. Rozwiązanie to sprawdzi się doskonale również w przypadku towarów ciężkich – transport HDS cechuje się bowiem bardzo dużym udźwigiem, dzięki czemu nasze samochody stosowane mogą być do przewozu:

  • baraków
  • konstrukcji stalowych
  • kontenerów budowlanych
  • rusztowań
  • maszyn budowlanych

Transport ten to doskonała pomoc dla firm budowlanych i nie tylko. Nasze samochody dostosowane są do przewozu każdego rodzaju towaru – we flocie posiadamy również dźwigi HDS do wycinki leśnej, a także auta wyposażone w chwytaki do transportu towaru sypkiego. Oferujemy kompleksową i pełną usługę transportową, w skład której wchodzi zarówno ładowanie, jak i rozładowanie towaru, a także ewentualnie przyjęcie dodatkowego towaru w trasie.

Podnośnik koszowy

Podnośnik koszowy to sprzęt niezbędny w wielu różnych sytuacjach – na przykład przy myciu zewnętrznych stron okien w biurowcach, pracach montażowych, czy wycince drzew. Oferujemy kompleksową realizację tej usługi, niezależnie od rodzaju zlecenia, czy warunków pogodowych. Posiadamy zróżnicowaną flotę pojazdów o różnych parametrach, dzięki czemu klient może dobrać odpowiedni podnośnik koszowy do swoich potrzeb i wymagań.

Nasza realizacja zakłada pomoc klientowi na każdym etapie. Zakłada ona nie tylko użyczenie pojazdu na czas wykonywanych prac, ale i pełną pomoc naszych specjalistów. Doświadczeni operatorzy podnośników koszowych pomogą w realizacji postawionych przed naszym kontrahentem celów, dzięki czemu niezbędne prace trwały będą krócej, a okażą się skuteczniejsze.

Każdy podnośnik koszowy, jaki znajduje się w naszej ofercie, posiada niezwykle bezpieczny dźwig, odpowiednio zabezpieczony z każdej strony barierkami, dzięki któremu realizacja zadań jest bezpieczna. Nasz podnośniki koszowe są w stanie dojechać w dowolne wyznaczone przez klienta miejsce i uczestniczyć w różnego rodzaju projektach.

Transport specjalistyczny

Nasze naczepy niskopodwoziowe wykorzystane mogą zostać do transportu nawet bardzo nietypowych towarów, a wykonywana usługa zawsze zabezpieczana jest przez naszych partnerów z firm pilotujących. Daje to gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa przewozu każdego rodzaju towaru – również tego najbardziej delikatnego

Transport specjalistyczny obejmuje przewozy – między innymi -:

  • transport koparek i ładowarek
  • transport wózków widłowych
  • transport zbiorników
  • transport ciągników, kombajnów i innych maszyn rolniczych

Oczywiście, nad bezpieczeństwem i komfortem transportu czuwa nasz zespół odpowiednio przeszkolonych pracowników. Gwarantujemy, że nasz transport dostarczy przewożony towar na wskazane miejsce we wskazanym terminie, w dokładnie takim stanie,w jakim towar został nam powierzony.

Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podejmiemy się zarówno pojedynczego, indywidualnego zlecenia, jak i podejmiemy stałą współpracę,

Taxi bagażowe

Taxi bagażowe, czyli popularna “bagażówka” to nasza propozycja dla osób, które oczekują błyskawicznego transportu drobnego i niewymagającego towaru w miejsce docelowe. To propozycja skierowana zarówno dla firm i instytucji, jak i klientów indywidualnych – oferujemy pomoc w remontach biur pracowniczych, przy przeprowadzkach i nie tylko. Zanim nastąpi transport upewnimy się, rzecz jasna, że wszelkie towary są dobrze zabezpieczone i nie grozi im uszkodzenie.

Nasze taxi bagażowe działa nie tylko na terenie Gdańska i okolic – obsługujemy de facto cały nasz kraj. Transportujemy meble, urządzenia AGD, elektronikę, jak i sprzęt oraz materiały budowlane, lub drobne urządzenia specjalistyczne. To najszybszy w Gdańsku sposób na szybki i pewny transport towarów o niewielkich gabarytach. Posiadamy pełną polisę OC przewoźnika, dlatego nasi klienci mogą spać spokojnie, nie bojąc się o losy swojego towaru w trasie.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Niezależnie od tego, czy chcesz wynająć podnośnik koszowy, czy poszukujesz wysokiej jakości usługi HDS – jeśli konkretny transport jest Ci potrzebny, my jesteśmy w stanie zaoferować Ci naszą pomoc. Pamiętaj, że każdy klient, który się do nas zgłosi, może liczyć na indywidualną poradę i darmową wycenę podstawową usługi. Pamiętaj również, że to Ty decydujesz o tym, jak wykonywane jest dane zlecenie – sam ustalasz, gdzie i kiedy odebrane mają zostać towary, a także gdzie i jak ,ma zostać on dostarczony. Jesteśmy dla Ciebie, niezależnie od tego, czego potrzebujesz.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
„TRANSPOL” Jolanta Waszkiewicz
ul. Litewska 4 C,
80-719 Gdańsk
Telefon: 600-931-087