Rewitalizacja balu karnawałowego dla dzieci w Pruszczu Gdańskim po przerwie związanej z pandemią

Rewitalizacja balu karnawałowego dla dzieci w Pruszczu Gdańskim po przerwie związanej z pandemią

11 stycznia 2024 roku, hala sportowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. M. Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim stała się areną karnawałowej zabawy dla najmłodszych mieszkańców miasta. Wydarzenie to było organizowane pod patronatem Burmistrza Pruszcza Gdańskiego i stanowiło powrót do lokalnej tradycji, którą przerwała pandemia.

Uroczyste rozpoczęcie balu zainaugurowało oficjalne powitanie gości przez gospodarza miasta, Burmistrza Janusza Wróbla oraz Przewodniczącą Rady Miasta, Małgorzatę Czarnecką-Szafrańską. Chwila ta była uwieczniona na pamiątkowym zdjęciu, które będzie przypominało o tym wyjątkowym dniu.

Na scenie wystąpił Teatr Qfer, a aktorzy tej grupy teatralnej poprowadzili zarówno fascynujące konkursy, jak i animacje dla dzieci. Tego rodzaju atrakcje z pewnością sprawiły, że dzieci miały wiele powodów do radości. Oprócz tego, całą muzyczną stronę tego wydarzenia objął pod swoje skrzydła DJ Gucio, który zadbał o to, aby rytm karnawałowej zabawy nie opuszczał sali gimnastycznej przez cały wieczór.