Kierowca samochodu zginął na skutek tragicznego wypadku na Pomorzu

Kierowca samochodu zginął na skutek tragicznego wypadku na Pomorzu

Zagłębiamy się w szczegóły dramatycznej sytuacji, która rozegrała się w niedzielne poranki na Pomorzu, dokładnie w rejonie miejscowości Krzywe Koło, położonej w gdańskim powiecie. Zdarzenie dotyczyło około 33-letniego mężczyzny, kierującego pojazdem osobowym, który niestety nie przeżył tej tragedii.

W kontekście tego smutnego incydentu, który miał miejsce w gdańskim powiecie, warto zauważyć, że był to skutek uderzenia samochodu w drzewo. Niestety, mimo natychmiastowej pomocy, życia kierowcy nie udało się uratować.

Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, komisarz Karina Kamińska, udzieliła informacji na temat tego feralnego zdarzenia. Wydarzyło się ono 14 stycznia (niedziela) o godzinie 10 na szlaku pomiędzy Pszczółkami a Krzywym Kołem.

Komisarz Kamińska opowiedziała o 33-letnim kierowcy, który nie wiadomo czemu stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na prawe pobocze drogi, następnie uderzając w drzewo stojące przy drodze. Mimo przeprowadzonej na miejscu natychmiastowej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się ocalić – relacjonuje rzeczniczka.