Lech Wałęsa – były prezydent szuka pracy

Lech Wałęsa – były prezydent szuka pracy

Były prezydent Polski szuka pracy

Wiele osób powie, że w dzisiejszych czasach ciężko o pracę, zwłaszcza dla młodych. Jednak bywa tak, że nie tylko młodzi potrzebują pracy i często również emeryci próbują sobie dorobić. Taką osobą w podeszłym wieku, która właśnie szuka pracy jest… prezydent Lech Wałęsa. Zamieścił on niedawno swoje ogłoszenie na portalu flexi.pl W treści ogłoszenia czytamy, że były prezydent chętnie podejmie się pracy jako osoba, zajmująca się spotkaniami i szkoleniami z leadership. Prezydent Wałęsa chętnie przyjmie oferty na udział w spotkaniach motywacyjnych oraz oferuje usługi dodatkowe. Do takich usług zaliczałyby się działania promocyjne, autografy i wspólne zdjęcia.

Lech Wałęsa opublikował ogłoszenie

W ogłoszeniu czytamy, że były prezydent ma pieniądze, ale mimo tego tego chce dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Sam Wałęsa jest dzisiaj postacią kontrowersyjną, którą jedni kochają, a inni nienawidzą. Jak powiedzie się jego pomysł ze świadczeniem takich usług?

– Mimo, że mam emeryturę prezydencką, ale też czuję, że chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu dobrego imienia Polski w świecie. Spotykałem się z przywódcami państw, z królami, z Papieżem, chętnie przekażę doświadczenia i wiedzę w polskich firmach, wezmę udział w ich promocji na świecie, by budować realną wartość polskiej gospodarki – pisze w swoim ogłoszeniu prezydent Lech Wałęsa.

Co popsuło plany Lecha Wałęsy?

Swój udział w spotkaniu motywacyjnym/szkoleniu prezydent wycenia na 20 tys. zł. Zaznacza jednak, że cena podlega negocjacji. Nie tak dawno temu wspominał o tym, że pandemia przekreśliła jego plany zarobkowe. Planował on wyjazdy do Stanów Zjednoczonych, Niemiec i Włoch. Kiedy pojawiły się obostrzenia związane z pandemią COVID-19, musiał zrezygnować z tych planów. Mówi o swojej konieczności dodatkowego zarobku ze względu na niską, w jego mniemaniu, emeryturę. Wynosi ona 6 tys. zł, co dla prezydenta jest niewielką sumą, mimo że większość obywateli dostaje jej jeszcze mniej.

Przypominamy, że były prezydent wciąż jest aktywny w życiu politycznym i społecznym. Mimo że nie należy obecnie do żadnej partii, ani nie zajmuje państwowego stanowiska, można od czasu do czasu usłyszeć jego przemowy. Między innymi chętnie bierze udział w wydarzeniach, które organizuje Komitet Obrony Demokracji.