Pruszcz Park – zielone osiedle w centrum miasta

Pruszcz Park – zielone osiedle w centrum miasta

Deweloper Szymichowski realizuje jedną z bardziej interesujących inwestycji na terenie Pomorza – jest nią powstające w Pruszczu Gdańskim zielone osiedle Pruszcz Park. Budynek A do odbioru gotowy będzie jesienią tego roku, a w skład inwestycji wchodzą obecnie jeszcze dwa inne budynki – finalnie osiedle składać będzie się z sześciu budynków o ujednoliconej, spójnej architekturze.

Zieleń, harmonia i spokój

Osiedle określić można, jako zieloną przystań w samym środku miasta – Deweloper zadba o to, by mieszkańcy naprawdę mieli szansę to odczuć. W projekcie przewidziane są zielone skwery pomiędzy budynkami, które wypełnione mają być roślinnością oraz elementami małej architektury o najwyższej jakości. Miejsca te będą stanowiły idealną przestrzeń do relaksu dla mieszkańców Pruszcz Parku.

Lokale na parterze zyskają dostęp do przydomowych ogródków, zaś mieszkańcy pierwszego piętra i wyższych kondygnacji będą mogli zaczerpnąć świeżego powietrza wypoczywając na balkonach.

Sama natura wejdzie również do środka budynków, gdzie w częściach wspólnych motywy roślinne będą przewijały się pomiędzy cegłą a drewnem, dzięki czemu przestrzenie wspólne zyskają wyjątkowy charakter.

Pruszcz Park ma być miejscem do zamieszkania dla tych, którzy szukają harmonii i pragną otaczać się naturą, jednocześnie chcąc korzystać z udogodnień, jakie wiążą się z mieszkaniem w mieście.

Mieszkania

Przy tym wszystkim deweloper Szymichowski nie rezygnuje z komfortu przyszłych mieszkańców, budując mieszkania wygodne i funkcjonalne. W niektórych mieszkaniach możliwe będzie wydzielenie osobnej kuchni. Dodatkowo, wydzielone zostaną również pomieszczenia, które będzie można przekształcić w garderobę, pokój gospodarczy czy dodatkową toaletę.

Lokalizacja

Jednym z głównych atutów inwestycji jest jego lokalizacjo – Pruszcz Park powstaje przy zbiegu ulic Raciborskiego oraz Cichej, dzięki czemu mieszkańcy zyskają łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Możliwość szybkiego poruszania się po mieście jak i dojazdu do ościennych miejscowości sprawia, że osiedle Pruszcz Park zdecydowanie wyróżnia się na tym tle. Dodatkowo, rozwinięta infrastruktura drogowa umożliwia szybki dostęp zarówno do Obwodnicy Południowej Trójmiasta, jak i do Autostrady A1.

Inne udogodnienia

Co jeszcze może nas skłonić do bliższego zainteresowania się tą inwestycją? Na osiedlu powstaną dwa place zabaw, które będą stanowiły bezpieczne i ciekawe miejsce do rekreacji dla całej rodziny. Warto wspomnieć również o systemie oświetlenia, na który składać będą się lampy typu LED, które aktywowane będą dzięki czujnikom ruchu. Tym samym osiedle będzie jeszcze bardziej przyjazne środowisku.

Jeśli szukamy przytulnego i nowoczesnego domu, Pruszcz Park ma nam wiele do zaoferowania. Po więcej szczegółów związanych z inwestycją warto zajrzeć na stronę internetową dewelopera Szymichowski.