Poszukiwania 14-letniego Fabiana Burdzińskiego realizowane przez gdańską policję

Poszukiwania 14-letniego Fabiana Burdzińskiego realizowane przez gdańską policję

Siły policyjne w Gdańsku aktualnie angażują swoje zasoby w poszukiwania młodego chłopaka, Fabiana Burdzińskiego. Chłopiec, który liczy sobie zaledwie 14 lat, po raz ostatni został dostrzeżony 1 lutego 2024 roku. Wspomniany dzień widział go około godziny 15 na terenie gdańskiej dzielnicy o nazwie Jasień. Od tego momentu nikt nie otrzymał od niego żadnej wiadomości.

Jak podaje oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku, asp. szt. Mariusz Chrzanowski, Fabian Burdziński jest chłopcem o niebieskich oczach i krótkich włosach, mierzącym około 165 cm wzrostu. W dniu, kiedy zniknął, ubrany był w zieloną bluzę marki NIKE, czarne dresowe spodnie oraz czarną kurtkę i buty.

Policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu Fabiana. Każda osoba mogąca przekazać cenne dane o miejscu pobytu zaginionego chłopca proszona jest o kontakt z policjantami działającymi w komisariacie przy ulicy Kartuskiej 245B w Gdańsku. Możliwość przekazania informacji telefonicznie stanowi numer 47 741 6822, jak również ogólnopolski numer alarmowy 112.