Odwaga i Nadzieja: Wspólne Siły Pomorskich Hospicjów

Odwaga i Nadzieja: Wspólne Siły Pomorskich Hospicjów

Na Pomorzu, jesienią wraca niezwykła inicjatywa Pola Nadziei, która z większą niż kiedykolwiek determinacją dąży do tego, aby wiosną 2024 roku upowszechnić dobro. Nic nie stoi na przeszkodzie, by już teraz zacząć przygotowania do tego wyjątkowego okresu. Chwila poświęcona na to wydarzenie może przynieść wiele satysfakcji.

Sposób spędzenia godziny z tymi instytucjami będzie niezapomnianym doświadczeniem. Wszystko to dzięki zaangażowaniu pomorskich hospicjów: Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, Hospicjum Pomorze Dzieciom, Pomorskim Hospicjum dla Dzieci, Domem Hospicyjnego Caritas im. Św. Józefa w Sopocie, Stowarzyszeniem Hospicjum im. św. Faustyny w Sopocie, Hospicjum im Św. Wawrzyńca w Gdyni razem z Domem Hospicyjnym dla Dzieci „Bursztynową Przystanią”.

Wspólnie stworzą te Pola Nadziei także Puckie Hospicjum pw. Ojca Pio oraz Dom Hospicyjny w Pruszczu Gdańskim. Te instytucje, pełne zaangażowania i dobroci, wkładają ogrom pracy w realizację tej inicjatywy. Ich zdwojone siły na pewno przyniosą oczekiwane rezultaty, a Pola Nadziei na Pomorzu zakwitną jak nigdy dotąd.