Klub Lokalnych Przedsiębiorców zaprasza na spotkanie!

Klub Lokalnych Przedsiębiorców zaprasza na spotkanie!

30.09.2020 odbędzie się prelekcja „Jak skutecznie sprzedawać w czasie kryzysu.” Prelekcja połączona będzie z networkingiem

Spotkanie odbędzie się w Apart  Hotel Chopin o godzinie 18:00. Wystąpi Paweł Hermanowicz, który opowie słuchaczom, co można zrobić w tych trudnych czasach. Pan Hermanowicz jest doświadczonym sprzedawcą i trenerem sprzedaży. Dzięki temu ma odpowiednią wiedzę i kompetencje dotyczące handlu. Wskaże przedsiębiorcom (małym i dużym), jak zarządzać zespołem, pracami i czasem.

Spotkania organizowane są regularnie i pojawiają się na nich lokalni przedsiębiorcy. Są to właścicieli małych biznesów, np. firm jednoosobowych, ale także większych firm produkcyjnych.

Na spotkaniu słuchacze mogą nie tylko nauczyć się nowych rzeczy, ale także podjąć współpracę z innymi przedsiębiorcami. Można tutaj także zdobyć nowe kontakty, które mogą przydać się w przyszłości. To również może pomóc w walce z kryzysem.  Klub Lokalnych Przedsiębiorców zaleca zabranie ze sobą wizytówek i innych materiałów reklamowych.

Wstęp kosztuje 20 zł.

Źródło: Pruszczanie.pl