Poszukiwanie złodzieja szczoteczek elektrycznych

Poszukiwanie złodzieja szczoteczek elektrycznych

Kradzieże to temat, o którym można powiedzieć bardzo dużo. Z drugiej strony trzeba jednak przyznać, że życie cały czas może zaskakiwać.

Świetnym przykładem jest praca policjantów z Pruszcza Gdańskiego – jedna z prowadzonych spraw związana jest ze złodziejem szczoteczek elektrycznych. Warto również dodać, że opublikowano wizerunek podejrzanego mężczyzny.

Co się wydarzyło?

Kradzież miała miejsce w drogerii znajdującej się na terenie Pruszcza Gdańskiego. Do zdarzenia doszło 25 lipca ok. godziny 16:40.

Jeżeli jesteś w stanie pomóc, oczywiście jak najszybciej skontaktuj się z policją. Pomóc można na różne sposoby – policję interesuje rozpoznanie mężczyzny ze zdjęcia, pomoc w ustaleniu tożsamości i posiadanie informacji na temat miejsca pobytu złodzieja. Kontakt z policją możliwy jest na dwa sposoby – telefonicznie, jak i osobiście. W przypadku kontaktu telefonicznego należy dzwonić na 112 lub pod numer 47 74 24 280 (na kontakt czeka sierż. sztab. Łukasz Kwiatkowski).

Pruszcz Gdański to nie jest w ostatnim czasie zbyt bezpieczne miejsce, na początku czerwca doszło do kradzieży perfum (również nie znaleziono osoby, która dopuściła się kradzieży). Nawiasem mówiąc, sytuacje są identyczne, ponieważ w sprawie perfum także opublikowano wizerunek osoby podejrzanej.