Depilacja laserem Mediostar Next Pro

Depilacja laserem Mediostar Next Pro

Depilacja laserowa we Wrocałwiu i Waszawie należy do najskuteczniejszych zabiegów redukcji owłosienia. Stanowi tak zwaną trwałą metodę, która zapewnia gładką i zadbaną skórę do końca życia. Wystarczy, że po serii zabiegowej raz do roku będą wykonywane tak zwane zabiegi przypominające. To one dają gwarancję efektu na długi czas.

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa Warszawa stanowi najskuteczniejszą metodę na rynku kosmetycznym. Dzięki intensywnej wiązce światła jaką wykorzystuje trwale niszczy struktury odpowiedzialne za proces wzrostu włosa. Dzięki niej dochodzi do intensywnego podgrzewania cebulki włosa, w wyniku czego dochodzi do ich trwałego uszkodzenia, a po 10-14 dniach wizyty w salonie włosy samodzielnie wypadają.

Wskazówka

Podczas wykonywania zabiegów depilacji laserowej włosy po każdej wizycie w salonie redukują się, osłabia się ich struktura, a także wyraźnie zostaje spowolniony ich proces wzrostu.

Depilacja laserem Mediostar Next Pro

Laser Mediostar Next Pro niemieckiej marki Asclepion to laser diodowy, który zaliczany jest do kategorii laserów medycznych. Stanowi obecenie jeden z najlepszych urządzeń we Wrocławiu i Warszawie w kategorii zabiegów depilacji laserowej. Technologia jaką jest laser Mediostar Next Pro wykorzystuje podwójną wiązkę światła 840 i 910 nm, które wzajemnie się uzupełniają. Należy podkreślić, że laser Mediostar Next Pro na dużą skalę wykorzystywany jest w dziedzinie kosmetologii. Oznacza to, że urządzenie to można stosować zarówno do depilacji laserowej, a także do zabiegów poprawy kondycji skóry twarzy (fotoodmładzanie), leczenia grzybicy paznokci, leczenia trądziku, a także zamykania naczynek.

Laser Mediostar Next Pro wyposażony jest w 3 rozmiary głowic przeznaczonych do zabiegów depilacji laserowej o małych, średnich i dużych okolic ciała. Duża rozbierzność rozmiaru głowicy przekłada się na szybkość, komfort oraz precyzję wykonania zabiegu.

Ponadto możliwość wykonania zabiegu depilacji laserowej trybem smooth pulsed stanowi kolejną zaletę urządzenia. Dzięki tej funkcji zabieg może być przeprowadzony w sposób ciągły, bez odrywania głowicy od powierzchni skóry klienta. Przekłada się to również na krótszy czas przeprowadzenia zabiegu, co ma szczególne znaczenie w przypadku dużych okolic ciała takich jak: nogi, ręce, plecy czy klatka piersiowa.

Warto podkreślić, że zabiegi depilacji laserowej urządzeniem Mediostar Next Pro wykonywane są przy użyciu specjalnego żelu sprzęgającego, który sprawia, że wiązka światła emitowana przez głowicę lasera łatwiej przenika do skóry właściwiej na głębokość cebulki włosa, ponadto zapewnia poślizg na skórze w trakcie depilacji laserowej, a także zwiększa komfort klienta (żel wykazuje lekkie działanie chłodzące).

Podsumowanie

Depilacja laserowa urządzeniem Mediostar Next Pro posiada wiele zalet oraz korzyści. Dzięki temu technologia nieustannie zwiększa swoją popularność, za którą w dużym stopniu stoją efekty, a co za tym idzie zadowolenie klientów.